Türkiyenin Her Yerinden Tek Numara: 0850 241 8 671

Laptop Destek Hattı
Size En Yakın Servisi Bulun

(0850) 241 8 671
destek@merkezservishizmetleri.net

Pts - Cts 9.00 - 18.00
Hafta İçi Hergün

image

Lenovo Notebook Anakart Onarımı

Anakart arızaları cihazlarda nadir görülen problemler olmakla beraber oldukça ciddi bir sorunlardır. Anakart arızasının nerede olduğunu tespit etmek deneyimli ve profesyonellik gerektiren bir konudur.

İnternette araştırarak bulduğunuz sonuçlar anakart arızası için doğru sonucu vermeyebilir ve cihazınız için ciddi hasarlara neden olabilir. Anakart problemi bios, virüs, güç kaynağında oluşan sorun , soket arızası, sıvı teması ve darbe almadan kaynaklı ortaya çıkabilir.
Yeterli derecede teknik bilgiye sahip değilseniz bilgisayarınızın anakartını evde tamir etmeniz önerilmez.

Lenovo Notebook Kablo Soket Port Değişimi

Lenovo teknik servisimizde garanti süresi bitmiş veya garanti kapsamına girmeyen Lenovo marka bilgisayarlarınızın kablo, soket ve port değişimlerini deneyimli ve alanında uzman teknik ekimiz sayesinde kısa sürede yapmaktayız.

Port girişindeki sorunun nedeni yazılımsal veya donanımsal olabilir. Port arızasının tek bir girişinde mi yoksa tüm girişlerinde mi olduğu dikkatlice kontrol edilmelidir. Tüm port girişlerinde sıkıntı var ise chipset parçasında bir arıza olabilir. Bazı port girişlerinde sıkıntı varsa port içindeki tellerde kırılma durumu olabilir. Bu teknik sorununuzun araştırılması ve onarımını Lenovo teknik servisimizde yaptırabilirsiniz.

image

Lenovo Notebook Anakart Tamiri

Anakart arızaları cihazlarda nadir görülen problemler olmakla beraber oldukça ciddi bir sorunlardır. Anakart arızasının nerede olduğunu tespit etmek deneyimli ve profesyonellik gerektiren bir konudur. İnternette araştırarak bulduğunuz sonuçlar anakart arızası için doğru sonucu vermeyebilir ve cihazınız için ciddi hasarlara neden olabilir. Anakart problemi bios, virüs, güç kaynağında oluşan sorun , soket arızası, sıvı teması ve darbe almadan kaynaklı ortaya çıkabilir. Yeterli derecede teknik bilgiye sahip değilseniz bilgisayarınızın anakartını evde tamir etmeniz önerilmez.


image

Lenovo Notebook LCD Ekran Değişimi

Bilgisayar ekranında meydana gelen sorunlar kullanıcılar açısından oldukça can sıkıcıdır. Ekran arızaları bilgisayar ekranında çizgiler oluşması, ekranda renk değişimi, ölü piksel sorunu, ekranın kırılması veya sıvı teması sonucu ekran çalışmaması şeklinde meydana gelebilir. Ekran değişimi profesyonel olmayan ellerde tamiri yapılmayacak kadar ciddi bir arızadır. İstanbul içinden veya dışından Lenovo cihazlarınıza teknik destek almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

image

Lenovo Notebook Klavye Değişimi

ihazımıza komut vermeye ve veri girmemizi sağlayan klavyeler kullanıcı ile notebook arasında bağlantıyı sağlar. Klavyede oluşan sorunlar cihazımızı verimli kullanamamıza yol açar. Klavye arızaları tuşlara basıldığında komut almaması, komutu farklı algılama şeklinde ortaya çıkabilir. Eğer bilgisayar klavyenizin tüm tuşlarında algılamama sorunu yanıyorsa klavye kartı bozulmuş olabilir veya klavye ile anakart bağlantısında bir sorun olabilir.


image

Lenovo Notebook Fan Değişimi

Cihazınızda aşırı ısınma, donma, yavaş çalışma sorunlarını yaşıyorsanız büyük ihtimalle bilgisayarınızın fanında sorun olabilir. Fanlar cihazınızda bulunan parçaların ısınmasına engel olur ve hızlı performans göstermesini sağlar. Uzun süre kullanılan cihazların fanının temizlenmesi ve bakımının yapılması gerekmektedir. Bakımı yapılmayan bilgisayarlar fanları yemek kırıntısı ve fazla tozlanmadan dolayı bilgisayarınızı yavaşlatır. Notebookların fan kısmının çıkarılması ve tamirinin yapılması profesyonel olmayan kişilerce yapılması cihazınıza zarar verebilir. Evinizde yapacağınız ve deneyimi olmayan servislerde yaptıracağınız fan temizletme tamir işlemi cihazınıza diğer parçalarına zarar verebilir.


image

Lenovo Notebook Upgrade Hizmeti

Bilgisayarımızı değiştirmek istemediğimizde hızlanması ve eski performansında çalışması için veya bazı parçalarında yükseltme yapmak için upgrade işlemi gereklidir. Kullanıcıların amacına göre upgrade işlemi yapılabilir, grafik tasarımcı ve ya fotoğrafçı olan kullanıcılar için daha hızlı işlemciler ve ekran kartı upgradeleri yapılır. Profesyonel oyuncular için ise ekran kartını upgrade etmek gerekebilir. Upgrade işlemi bilgisayar kullanıcılarının evinde yapabileceği basit bir işlem değildir. Teknik bilgi ve deneyim gerektirir. Bilgisayara uyumlu parçayı araştırmak, bulmak ve gerekli işlemlerin profesyoneller tarafından yapılması gerekir.


Notebook Upgrade Hizmeti Sayfamızı Ziyaret Ettiniz mi?

Bilgisayarımızı değiştirmek istemediğimizde hızlanması ve eski performansında çalışması için veya bazı parçalarında yükseltme yapmak için upgrade işlemi gereklidir. Kullanıcıların amacına göre upgrade işlemi yapılabilir, grafik tasarımcı ve ya fotoğrafçı olan kullanıcılar için daha hızlı işlemciler ve ekran kartı upgradeleri yapılır.

Detaylı Bilgi

Merkez Servisi kalitesi siz müşterilerimize profesyonel teknisyenlerimizle kaliteli servis hizmeti sunar.

7/24 Online Çağrı Merkezimizi arayıp servis kayıdınızı oluşturun.

Merkez Servisi hizmeti aldığınızda ürününüzde değişen parçalar orjinal parçalardır.

Değişen parçalar Merkez Teknik Servis tarafından garanti verilmektedir.

Merkez Servisi hizmetini aldığınızda yeni araçlarımız ve deneyimli teknisyenlerimiz sizlere en kısa sürede servis hizmeti vermektedir.

Ayrıca gün içinde yerinde servis imkanı ile arızalanan ürünlerinize yerinde müdahale ediliyor.

Hemen Online Servis Kaydınızı Oluşturun.

Kaydınızı Oluşturun