Türkiyenin Her Yerinden Tek Numara: 0850 241 8 671

Laptop Destek Hattı
Size En Yakın Servisi Bulun

(0850) 241 8 671
destek@merkezservishizmetleri.net

Pts - Cts 9.00 - 18.00
Hafta İçi Hergün

images

Notebook Bakımı

Bilgisayarımızın kullanım ömrünü uzatmak ve hızlı performans alabilmek için yaklaşık 6 ayda bir cihaz bakımının yapılması gerekmektedir. Detaylı Bilgi.

images

Notebook Anakart Onarımı

Anakart arızaları cihazlarda nadir görülen problemler olmakla beraber oldukça ciddi bir sorunlardır. Anakart arızasının nerede olduğunu tespit etmek deneyimli ve profesyonellik gerektiren bir konudur. Detaylı Bilgi.

images

Notebook LCD Ekran Değişimi

Bilgisayar ekranında meydana gelen sorunlar kullanıcılar açısından oldukça can sıkıcıdır.
Detaylı Bilgi.

images

Notebook Klavye Değişimi

Cihazımıza komut vermeye ve veri girmemizi sağlayan klavyeler kullanıcı ile notebook arasında bağlantıyı sağlar. Klavyede oluşan sorunlar cihazımızı verimli kullanamamıza yol açar. Detaylı Bilgi.

Notebook Fan Değişimi

Cihazınızda aşırı ısınma, donma, yavaş çalışma sorunlarını yaşıyorsanız büyük ihtimalle bilgisayarınızın fanında sorun olabilir. Detaylı Bilgi.

images

Notebook Upgrade Hizmeti

Bilgisayarımızı değiştirmek istemediğimizde hızlanması ve eski performansında çalışması için veya bazı parçalarında yükseltme yapmak için upgrade işlemi gereklidir. Detaylı Bilgi.

images

Notebook Menteşe Değişimi

Bilgisayar ekranını kasaya bağlayan menteşeler bilgisayarımızın ekranımızın açıldığında düzgünce durmasını sağlar. Detaylı Bilgi.

images

Notebook Kasa Tamiri

Noteboook kasası bilgisayar için en önemli parçaları içinde bulundurur. Anakart, ekran kartı, klavye speaker gibi bu kadar önemli iç donanım ve parçaların bulunduğu kasada oluşabilecek arızalarda oldukça önemlidir. Detaylı Bilgi.

images

Kablo/Soket/Port Tamiri

Merkez teknik servisimizde garanti süresi bitmiş veya garanti kapsamına girmeyen marka bilgisayarlarınızın kablo, soket ve port değişimlerini deneyimli ve alanında uzman teknik ekimiz sayesinde kısa sürede yapmaktayız. Detaylı Bilgi.

ARTI NOTEBOOK DESTEK

Türkiye’nin tüm illerine hizmet veren teknik servisimize sorunlu cihazınızı göndermek için 0850 241 8 671 çağrı merkezi telefon numaramızı arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  • Notebook Servisi
  • Notebook Klavye Değişimi
  • Notebook Ekran Değişimi
  • Notebook Tamiri
  • Orjinal Yedek Parça
  • Notebook Bakım Onarım

Hemen Online Servis Kaydınızı Oluşturun.

Kaydınızı Oluşturun