Türkiyenin Her Yerinden Tek Numara: 0850 241 8 671

Laptop Destek Hattı
Size En Yakın Servisi Bulun

(0850) 241 8 671
destek@merkezservishizmetleri.net

Pts - Cts 9.00 - 18.00
Hafta İçi Hergün

image image

Biz Kimiz?

Merkez Teknik Servis, Bilgi ve Bilişim Teknolojileri alanında yenilikçi çözümler ile dünya standartlarında çalışan, Türkiye’nin lider bilişim firmalarından biri olma vizyonu doğrultusunda kamu, telekomünikasyon, finans ve genel sektörden önde gelen şirketlere geniş bir yelpazede hizmet vermektedir.
Türkiye’nin dört bir yanında tüm illerde sektörün tecrübeli çözüm ortakları ile kurmuş olduğu güçlü bayilik ağı ile tüm müşteri portföyüne yakından hizmet verebilen eşsiz yapısı ile her büyüklükteki müşterisinin taleplerini ve satış sonrası hizmetlerini çok yakından takip edebilmekte, böylece kaliteli hizmet anlayışını ön plana çıkarmaktadır.
Merkez Teknik Servisin, başarısında uzun yıllardır sektörde tecrübe kazanmış profesyonel çalışanları ve müşteri memnuniyetini herşeyin üzerinde tutan yaklaşımı büyük önem taşımaktadır.
Merkez Teknik Servis olarak müşterilerimize verdiğimiz hizmet kalitemizi her geçen yıl daha artırarak yol almaya devam edeceğiz…
Merkez Servis Merkezi..
Değişen dünyanın izinde…

image image

Kalite Politikamız


Merkez Teknik Servis; vizyonu doğrultusunda, müşterilerimize beklentilerinin ötesindeki düzeyde değerler yaratmak için ‘Mükemmelliği’ hedefleyen uluslararası standartlara uygun olarak kurulan, kalite yönetim sisteminin sürekli iyileştirmelerle devamlılığını sağlamaktır.
Çevre, Sağlık ve Güvenlik Politikası
Türkiye’de bilgi ve iletişim sektöründeki liderliğimizi çevre, sağlık ve güvenlik alanına taşıyarak Çevre, Sağlık ve Güvenlik alanında tüm faaliyetlerimizde küresel bilişim sektörünün öncü şirketleri arasında yer almaktır.
Tüm faaliyet, ürün ve hizmetlerimizde kirliliği önleyerek çevre, iş sağlığı ve güvenliği sorunlarına yaratıcı çözümler getirecek , çevre sağlık ve güvenlik bilincinin gelişmesine katkıda bulunarak sektörümüzde öncülük görevimizi sürdüreceğiz.
Tüm faaliyetlerimizde, servis konusundaki riskleri belirlemek, değerlendirmek, iş kazası ve meslek hastalıklarını önlemek kararlarımıza esas olacaktır.
Tüm yasal kurallar ve standartlara tam uymaya özen gösterecek, mümkün olduğunca geliştirmelerine katkıda bulunacağız.
Bu politika çerçevesinde servis programının uygulanması, etkinliklerin kontrol edilmesi, gözden geçirilmesi ve sürekli geliştirilmesi tüm Merkez Teknik Servis Bilişim çalışanlarının sorumluluğudur.

image image

Müşteri Memnuniyeti Politikası

Merkez Teknik Servis sorumluluğu,müşteri memnuniyetini sürekli iyileştirmelerle ‘Mükemmelliğin’ sağlanması için ilke edinmesidir.
Karşılıklı değer yaratan, sürdürülebilir işbirlikleri oluşturmak ve kazan kazan felsefesi ile müşterilerimize hizmet sunmak
Yenilikçi hizmetlerle müşteri beklentilerinin ötesine geçmek, tatmin edici çözüm kabiliyeti olanakları sağlamak, gerekirse personel eğitimlerimize özen göstererek yaklaşımımızı sürekli iyileştirmek
Müşterilerimizin kişisel bilgilerini gizli tutarak, açık, anlaşılır ve doğru bilgiler vererek, etkin, tutarlı, gerçekçi, sistematik ve uygulanabilir çözümler sunmak
Şikayetleri, herhangi bir karşılık beklemeden, adil, tarafsız ve eşit değerlendirmek

Merkez Teknik Servis

100% GÜVELINIR MERKEZ TEK SERVIS

%

%100 UZMAN TEKNISYEN EKIBI

%

%100 PARÇA VE İŞÇILIK GARANTISI

%

%100 DESTEK VE ÇÖZÜM ÖNERILERI

%

Hemen Online Servis Kaydınızı Oluşturun.

Kaydınızı Oluşturun