Türkiyenin Her Yerinden Tek Numara: 0850 241 8 671

Laptop Destek Hattı
Size En Yakın Servisi Bulun

(0850) 241 8 671
destek@merkezservishizmetleri.net

Pts - Cts 9.00 - 18.00
Hafta İçi Hergün

Hizmetlerimiz

Merkez Servis Türkiye olarak sunulan hizmetlerin başında arızalı ürünlerle ilgili sorunların çözümlenmesi gelmektedir. Türkiye’nin her yerinden ücretsiz kargo aracılığıyla tüm arızalı ürünleri servis merkezine gönderilebilir. Arızalı ürün tamir edildikten sonra yine kargo aracılığıyla müşteriye ulaştırılır. Ayrıca yerinde servis hizmeti almak isteyen müşteriler, anlaşmalı servisler aracılığıyla sunulan yerinde servis hizmetinden de yararlanabilmektedirler. Bunun için müşteri destek hattı aranıp bakım ve onarım hizmetleri için yerinde servis talebinin bildirilmesi gerekmektedir.
ThinkPad, ThinkCentre, ThinkStation, ThinkServer gibi Think markası taşıyan ürünleri, İdeapad ve Yoga serisi, dizüstü bilgisayarlar, iş bilgisayarları ve ultrabooklar, tabletler, yüksek performansa sahip masaüstü bilgisayarlar, kurumsal müşterilerin tercihi iş istasyonları, sunucular, network sistemleri ve storage ürünlerindeki üretim ve kullanım arızaları için bakım ve onarım hizmetleri Merkez Servis Türkiye tarafından verilmektedir. Garanti kapsamında sunulan servis hizmetleri ücretsizdir. Garanti kapsamı dışında verilen servis hizmetleri için bireysel ve kurumsal müşterilerin durumları farklılık göstermektedir. Kurumsal müşterilerle servis sözleşmesi yapılmaktadır. Bireysel müşteriler ise garanti kapsamı dışındaki servis ve onarım hizmetleri için 7/24 aranabilen müşteri hizmetleri çağrı merkezinden bilgi alabilirler. Satın alınan herhangi bir bilgisayar ürünündeki sorunun garanti kapsamında çözümü için ürünün satın alındığı firmadan da yardım istenebilir. Ya da arızalı ürün ücretsiz kargo aracılığıyla Merkez Servis merkezine iletilebilir.
ürünleriyle ilgili garanti süreleri ve garanti kapsamı hakkındaki bilgilere de Merkez Servis Türkiye üzerinden ulaşılabilir..

Hemen Online Servis Kaydınızı Oluşturun.

Kaydınızı Oluşturun